CAB425M12XM3
Productnummer DigiKey
1697-CAB425M12XM3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAB425M12XM3
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 450A
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 450A Chassismontage
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,2mOhm @ 425A, 15V
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 115mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1135nC @ 15V
Verpakking
Bulk
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
30700pF @ 800V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
2 N-kanaal (halve brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Basisproductnummer
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
450A