CAS175M12BM3 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 5
Gegevensblad
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 234A (Tc) Chassismontage
CAS175M12BM3
Productnummer DigiKey
1697-CAS175M12BM3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAS175M12BM3
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 234A
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
10,4mOhm @ 175A, 15V
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 43mA
Verpakking
Box
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
422nC @ 15V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12900pF @ 800V
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
234A (Tc)