CCS050M12CM2 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
Op voorraad: 48
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 10
Gegevensblad
Afbeelding van CCS050M12CM2 is niet beschikbaar
CCS050M12CM2
Productnummer DigiKey
CCS050M12CM2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCS050M12CM2
Beschrijving
MOSFET 6N-CH 1200V 87A MODULE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 87 A (Tc) 337W Chassismontage Module
EDA/CAD-modellen
CCS050M12CM2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,3V @ 2,5mA
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180nC @ 20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2810pF @ 800V
Verpakking
Bulk
Vermogen - max.
337W
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
6 N-kanaal (3-fase brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
87 A (Tc)
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
34mOhm @ 50A, 20V