ECB2R1M12YM3
Productnummer DigiKey
1697-ECB2R1M12YM3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECB2R1M12YM3
Beschrijving
SIC, MODULE, 2.1M, 1200V, 152MM,
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 700A 1852W Chassismontage
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,8mOhm @ 550A, 15V
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 167mA
Verpakking
Box
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1696nC @ 15V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
51300pF @ 800V
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Vermogen - max.
1852W
Configuratie
6 N-kanaal (driefasige inverter)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Type montage
Chassismontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
700A