WAS530M12BM3 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 10
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 126
Gegevensblad
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 630A (Tc) Chassismontage
WAS530M12BM3
Productnummer DigiKey
1697-WAS530M12BM3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WAS530M12BM3
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 630A
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,47mOhm @ 530A, 15V
Fabrikant
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,6V @ 127mA
Verpakking
Box
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1362nC @ 15V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
38900pF @ 800V
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
630A (Tc)