155124RG73200
Productnummer DigiKey
732-11415-2-ND - Tape & Reel (TR)
732-11415-1-ND - Cut Tape (CT)
732-11415-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
155124RG73200
Beschrijving
LED GREEN/RED CLEAR 2SMD R/A
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen, rood 525nm groen, 624nm rood Led-indicatie - Discreet 3,3V groen, 2V rood 2-SMD, zijweergave
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
155124RG73200 Modellen
Categorie
Grootte lens
2,20mm x 1,00mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,3V groen, 2V rood
Serie
Stroom - test
20mA groen, 20mA rood
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Gemeenschappelijke anode
Golflengte - piek
520nm groen, 632nm rood
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
2-SMD, zijweergave
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
3,20mm L x 1,50mm B
Stijl lens
Rechthoekig met gebogen top
Hoogte (max.)
1,00mm