XL-1608SYGC-06
Productnummer DigiKey
5962-XL-1608SYGC-06TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XL-1608SYGC-06
Beschrijving
CHIP LED 0603 YLW-GRN SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel-groen 573nm Led-indicatie - Discreet 2,05V 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Fabr.
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,05V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - test
5mA
Status onderdeel
Actief
Kijkhoek
20°
Kleur
Type montage
Configuratie
Onafhankelijk
Golflengte - dominant
Kleur lens
Wit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Diffuus
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,65mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,65mm