XL-1608UPC-06
Productnummer DigiKey
5962-XL-1608UPC-06TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XL-1608UPC-06
Beschrijving
CHIP LED 0603 PINK SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Pink Led-indicatie - Discreet 3V 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Fabr.
Grootte lens
1,17mm x 0,80mm
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - test
20mA
Status onderdeel
Actief
Kijkhoek
120°
Kleur
Type montage
Configuratie
Onafhankelijk
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Kleur lens
Pink
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,85mm B
Transparrantie lens
Diffuus
Hoogte (max.)
0,85mm