AKM90PS12
Productnummer DigiKey
1470-AKM90PS12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AKM90PS12
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 84 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
XP Power
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
39,4" (1,00m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
5,76" L x 2,36" B x 1,45" H (146,3mm x 59,9mm x 36,8mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, CSA, TUV, UL
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
7A
Gewicht
0,926 lb (420,03 g)
Vermogen (watt)
84 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
150mW (max.)