ALM200PS19
Productnummer DigiKey
1470-4872-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALM200PS19
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 201W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19V 201 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ALM200PS19 Modellen
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
XP Power
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Rechthoekig, 4 posities
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
35,4" (0,9 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
8,23" L x 3,23" B x 1,69" H (209,0mm x 82,0mm x 43,0mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CSA, PSE, RCM, TUV
Spanning - uitgang
19V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
10,6A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
201 W