ALM65US48
Productnummer DigiKey
1470-3142-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALM65US48
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48V 65 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ALM65US48 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
XP Power
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
35,4" (0,9 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
4,94" L x 2,19" B x 1,32" H (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE
Spanning - uitgang
48V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
1,35A
Gewicht
0,68 lb (308,44 g)
Vermogen (watt)
65 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
210mW (max.)