CCB250PS15
Productnummer DigiKey
1470-4408-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCB250PS15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 251W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 80 ~ 275 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
6,00" L x 4,00" B x 1,50" H (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Spanning - ingang
80 ~ 275 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
16.7 A