CCR200PS28
Productnummer DigiKey
1470-CCR200PS28-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCR200PS28
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 110W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Instelbare uitgang, grondplaat, stand-by-uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,09" L x 2,28" B x 1,00" H (78,5mm x 57,9mm x 25,4mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus, DEMKO, EN, FCC, TUV, UKCA, UL
Spanning - uitgang 1
28V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
3.92 A