DDC1524S12
Productnummer DigiKey
1470-2830-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DDC1524S12
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 1,25A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DDC1524S12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,25A
Fabrikant
XP Power
Vermogen (watt)
15W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
82%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Type ingang
DC
Grootte / afmetingen
2,22" L x 0,71" B x 3,58" H (56,4mm x 18,0mm x 91,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CB
DC-spanning - ingang (min)
9V
Standaard nummer
DC-spanning - ingang (max)
36V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12V