DTE4024S48
Productnummer DigiKey
1470-3367-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE4024S48
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 48V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 48V 835mA 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
DTE4024S48 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
835mA
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,51" B x 1,01" H (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Spanning - uitgang 1
48V