DTE4024S5V1
Productnummer DigiKey
1470-3364-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE4024S5V1
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 5.1V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 5,1V 8A 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
DTE4024S5V1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
8A
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,51" B x 1,01" H (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Spanning - uitgang 1
5,1V