DTE4048S12
Productnummer DigiKey
1470-3369-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE4048S12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12V 3,33A 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
DTE4048S12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3,33A
Vermogen (watt)
40W
Efficiëntie
91%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,51" B x 1,01" H (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Spanning - uitgang 1
12V