DTE6024S12 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 763
Gegevensblad
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12V 5A 36V Ingang
DTE6024S12
Productnummer DigiKey
1470-3373-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE6024S12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12V 60W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DTE6024S12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
5A
Fabrikant
XP Power
Vermogen (watt)
60W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
91%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,67" B x 1,50" H (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus
Aantal uitgangen
1
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V