DTE6024S5V1
Productnummer DigiKey
1470-3372-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE6024S5V1
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 5,1V 12A 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
DTE6024S5V1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
12A
Vermogen (watt)
60W
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,67" B x 1,50" H (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Spanning - uitgang 1
5,1V