ECE40US09-S
Productnummer DigiKey
1470-1135-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE40US09-S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 9V 40W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 9V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
80%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Functies
Geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
9V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
4.44 A