ECE40US15-S is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 264 VAC Ingang
ECE40US15-S
Productnummer DigiKey
1470-1141-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECE40US15-S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
84%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Grootte / afmetingen
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
15V
Stroom - uitgang 1
2.67 A