ECL15UD02-T
Productnummer DigiKey
1470-1167-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECL15UD02-T
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 85 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
82%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,10" L x 1,25" B x 0,78" H (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 2
-15V
Stroom - uitgang 1
500 mA
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
500 mA