ECL30UD01-S
Productnummer DigiKey
1470-1201-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECL30UD01-S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V -12V 30W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECL30UD01-S Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
84%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
2
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 2
-12V
Minimale vereiste belasting
Ja
Stroom - uitgang 1
1.3 A
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
1.3 A