ECL30UT02-S
Productnummer DigiKey
1470-1213-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECL30UT02-S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 3 Uitgang 5V 12V -12V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
ECL30UT02-S Modellen
Categorie
Stroom - uitgang 3
630 mA
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
83%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
3
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
5V
Grootte / afmetingen
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spanning - uitgang 2
12V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 3
-12V
Stroom - uitgang 1
3 A
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
630 mA