ECS45US05
Productnummer DigiKey
1470-1286-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS45US05
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 45W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 80 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB
Spanning - uitgang 1
5V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
6 A