ECS65US18
Productnummer DigiKey
1470-1298-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS65US18
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 18V 65W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 18V 80 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,05" H (101,6mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB
Spanning - uitgang 1
18V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
3.4 A