EPL150PS18
Productnummer DigiKey
1470-4540-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EPL150PS18
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 18V 80 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EPL150PS18 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 0,99" H (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
18V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
5.56 A