EPL225PS15
Productnummer DigiKey
1470-3017-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EPL225PS15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EPL225PS15 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,26" H (101,6mm x 50,8mm x 32,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, UL
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
10 A