EPL225PS36
Productnummer DigiKey
1470-3021-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EPL225PS36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
EPL225PS36 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,26" H (101,6mm x 50,8mm x 32,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
36V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
4.16 A