GCS150PS12
Productnummer DigiKey
1470-1324-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCS150PS12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GCS150PS12 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,42" H (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
9.2 A