GCS150PS28
Productnummer DigiKey
1470-1327-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCS150PS28
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 110W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
GCS150PS28 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,42" H (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
28V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
3.9 A