GCS180PS24-C
Productnummer DigiKey
GCS180PS24-C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCS180PS24-C
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GCS180PS24-C Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4000 V
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, TÜV, UL
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
6.3 A