GCS350PS15
Productnummer DigiKey
1470-3056-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCS350PS15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 200W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GCS350PS15 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Functies
80 Plus® Silver, regelbare uitgang, PFC, detectie op afstand, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,50" H (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
13.3 A