GCS350PS24
Productnummer DigiKey
1470-3057-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCS350PS24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
GCS350PS24 Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
93%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,50" H (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
8.3 A