HPA1K5PS60
Productnummer DigiKey
1470-HPA1K5PS60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HPA1K5PS60
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 60V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
92%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
11,00" L x 4,20" B x 1,64" H (279,4mm x 106,7mm x 41,7mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, EN, UKCA, UL
Spanning - uitgang 1
60V
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
25 A