HRL3024S350P
Productnummer DigiKey
1470-HRL3024S350P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HRL3024S350P
Beschrijving
DC DC CONVERTER -350V 30W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Hoogspanning - niet-geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 350V 85,7mA 22V - 30V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HRL3024S350P Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, basisplaat
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
85%
Type
Hoogspanning - niet-geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
14-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
22V
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,73" H (76,2mm x 50,8mm x 18,6mm)
Spanning - ingang (max.)
30V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA, UL
Spanning - uitgang 1
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
85,7mA