ICH5024S12
Productnummer DigiKey
1470-4348-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ICH5024S12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 4,16A 18V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ICH5024S12 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OVP, SCP
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
85%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
9-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
4,16A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
50 W