JHM3048S12
Productnummer DigiKey
1470-JHM3048S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JHM3048S12
Beschrijving
30W PCB 36-75VDC INPUT 2:1 MEDIC
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 2,5A 36V - 75V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
30 W
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
Medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
88%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Stroom - uitgang (max.)
2,5A