JMR0312D15
Productnummer DigiKey
1470-JMR0312D15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR0312D15
Beschrijving
DC/DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 117mA, 117mA 4,5V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
JMR0312D15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
3.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
82%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
16-DIP-module, 6 leads
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
0,96" L x 0,58" B x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 2
-15V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Stroom - uitgang (max.)
117mA, 117mA