JMR0312S12
Productnummer DigiKey
1470-JMR0312S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR0312S12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12V 3.5W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 292mA 4,5V - 18V Ingang
EDA/CAD-modellen
JMR0312S12 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
83%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,96" L x 0,58" B x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Stroom - uitgang (max.)
292mA
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Vermogen (watt)
3.5 W