JMR0324D12
Productnummer DigiKey
1470-JMR0324D12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR0324D12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 146mA, 146mA 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
JMR0324D12 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
3.5 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
84%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
0,96" L x 0,58" B x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 2
-12V
Stroom - uitgang (max.)
146mA, 146mA