JMR1012D12
Productnummer DigiKey
1470-JMR1012D12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR1012D12
Beschrijving
10W PCB DIP24 4.5-18VDC INPUT 4:
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 416mA, 416mA 4,5V - 18V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
10 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
86,5%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
24-DIP-module, 8 leads
Spanning - ingang (max.)
18V
Grootte / afmetingen
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Spanning - uitgang 2
-12V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
416mA, 416mA