JMR1024S12
Productnummer DigiKey
1470-JMR1024S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR1024S12
Beschrijving
10W PCB DIP24 9-36VDC INPUT 4:1
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 833mA 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
10 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
88%
Aantal uitgangen
1
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Stroom - uitgang (max.)
833mA