JMR1048D15
Productnummer DigiKey
1470-JMR1048D15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR1048D15
Beschrijving
10W PCB DIP24 18-75VDC INPUT 4:1
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 75V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
10 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
88%
Aantal uitgangen
2
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Spanning - uitgang 2
-15V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
333mA, 333mA