JMR2024S12
Productnummer DigiKey
1470-JMR2024S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JMR2024S12
Beschrijving
20W PCB DIP24 9-36VDC INPUT 4:1
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 1,67A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
20 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
88,5%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
1,61" L x 1,00" B x 0,40" H (41,0mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Stroom - uitgang (max.)
1,67A