LCE80PS12
Productnummer DigiKey
1470-LCE80PS12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LCE80PS12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 305 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LCE80PS12 Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
88,8%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,10" H (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Spanning - ingang
90 ~ 305 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
6.67 A