LCW150PS15
Productnummer DigiKey
1470-LCW150PS15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LCW150PS15
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC Ingang
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), industrieel
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Functies
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
7,05" L x 3,90" B x 1,18" H (179,0mm x 99,0mm x 30,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE, EN, UKCA, UL
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
10 A