MCE40US12
Productnummer DigiKey
1470-MCE40US12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCE40US12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 3,33A 80 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
XP Power
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
86%
Verpakking
Box
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
3,46" L x 1,50" B x 1,12" H (87,9mm x 38,1mm x 28,5mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
±1%
Stroom - uitgang (max.)
3,33A
Belastingsregeling
±2%
Vermogen (watt)
40 W