PBL500PS36B
Productnummer DigiKey
1470-PBL500PS36B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PBL500PS36B
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 322W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 80 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
Medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
7,10" L x 4,00" B x 1,56" H (180,3mm x 101,6mm x 39,6mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
36V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
8.94 A