PCM50US24
Productnummer DigiKey
PCM50US24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCM50US24
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 50 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
50 W
Fabrikant
XP Power
Toepassingen
Medisch
Serie
Efficiëntie
80%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
DIN, 5-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
48" (1,22 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
5,75" L x 2,99" B x 1,69" H (146,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CCC
Spanning - uitgang
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,08A